Kisteleki Búcsú és Aratóünnep – 2015. augusztus 20.

Helyszín: Szent István tér, Klebelsberg Művelődési Központ, Városliget

Kisteleki Búcsú és Aratóünnep a város legnagyobb ünnepe, mely rendezvény keretein belül megrendezésre kerülő programoknak komoly hagyományai vannak. Az idén első alkalommal kerül megrendezésre a Dél-alföldi Rönkhúzó Verseny és Munkaló Találkozó.

Az ünnep kapcsán számtalan ünnepi program (Új Kenyér szentelése), szórakoztató műsor, kulturális esemény (Kistelek Anno Fotótörténeti Kiállítás, lovasfogatok, veteránjárművek felvonulása, ünnepi menet, Fúvószenekarok és Mazsorett Csoportok Fesztiválja, Tűzijáték), verseny (Szent István Napi Ünnepi Futás) kerül megrendezésre.

  • 20.30 Muri Enikő (Városliget) 
  • 19.00 Molnár Dixieland Band (Szent István tér, eső esetén a Művelődési Központ díszterme)
  • 21.00 Good Company (Szent István tér)

A szervezők szeretnének a városunk lakóinak és  a településünkre látogató vendégek számára sok értékes, színes programmal kedveskedni.

Információ: 62/597-123, horvath.zn@gmail.com

A szervezők a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

bucsu_2015

Előző bejegyzés

Kedves kisteleki Fotóbarátok, Fotógyűjtők!

Következő bejegyzés

I. DÉL-ALFÖLDI RÖNKHÚZÓ VERSENY